Wypowiedzi

Mourinho: Na Old Trafford nie docenia się mojego sukcesu


Jose Mourinho w wywiadzie dla Sky Sports News opowiedział trochę o swoim życiu prywatnym oraz o swoim “sukcesie” w Manchesterze United.

Portugalczyk przekonuje, że po grudniowym zwolnieniu czuje się dobrze. Zapytany o różnicę między zachowaniem w pracy, a prywatnie, odpowiada:

– Jestem osobą zamkniętą, szczególnie kiedy pracuję. Potrzebuję samotności. Trener piłkarski to tak naprawdę samotny zawód. Jesteś samotny ze swoimi przemyśleniami, ze swoimi decyzjami, ze swoimi emocjami. Masz sztab do pomocy, ale i tak koniec końców, ty decydujesz, ty podejmujesz wybór. Może dlatego jestem taki zamknięty. A jeśli chodzi o różnicę między jakiego mnie ludzie widzą przy linii bocznej, a jaki jestem na żywo, to cóż, często słyszę, że jestem szczuplejszy, wyższy, wyglądam młodziej niż w TV. Więc chyba perspektywa w ekranie jest inna. Ja po prostu nie udaję kogoś kim nie jestem. Nie czuję takiej potrzeby, dobrze mi z tym jaki jestem. 

Zapytany o swój okres pracy w United, odpowiada:

– To nie były łatwe lata. Uważałem i do dziś uważam, że wygranie Ligii Europy to był ogromny sukces dla tej ekipy, ale chyba nikt poza mną tego tak nie odebrał. Tak samo, 2 miejsce w lidze to był kolejny sukces, krok do przodu, ale chyba po prostu nie doceniono tego, mojego sukcesu. 

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X