Wypowiedzi

Solskjaer po meczu z Leeds United


Ole Gunnar Solskjaer był zadowolony z wygranej 4-0 z Leeds United w drugim meczu przedsezonowym Manchesteru United. Oto co miał on do powiedzenia po zakończeniu spotkania.

– Strzeliliśmy 4 gole, zawsze po takim wyniku jest się szczęśliwym. Stworzyliśmy więcej sytuacji niż w ostatnim meczu, to była dobra praca.

– Nie martwię się o Greenwooda, on po prostu potrzebuje wzmacniać swoje ciało, by był gotów na męski futbol, co będzie robił. To utalentowany zawodnik, który ma szansę stać się piłkarzem pierwszego zespołu United. Jestem pewny, że wykorzysta tę szansę, bo ma wszystko by to zrobić. Jest obunożny. Pierwszy gol będzie dla niego wielką ulgą. On ma szansę na grę od pierwszej minuty przeciwko Chelsea. Nie mówię, że to niemożliwe. Jeśli utrzyma on obecną dyspozycję, ma na to szansę.

– Drugi gol? Podobał mi się kontratak. Jakość tego ataku była wysoka. Rashford wygląda mocno, on miał dobre lato. Mamy ogromną nadzieję, że będzie miał lepszy sezon niż poprzedni.

– Chongy i Angel wiele pokazali w drugiej połowie, ale także James Garner, to dopiero przebłyski pomocnika, jakim myślimy, że on się stanie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X