Wypowiedzi

Solskjaer: Pogba zawsze dawał z siebie wszystko w koszulce United


Menedżer Manchesteru United komplementował Paula Pogbę i zaprzeczył plotkom transferowym, które od kilku tygodni łączyły go z innymi wielkimi klubami.

Rozmawiając z dziennikarzami w australijskim Perth tuż przed rozpoczęciem Tour 2019, Norweg odpowiadał na pytania dotyczące najgorętszego tematu tego okienka, czyli odejścia Paula Pogby.

– Intensywne lato co nie? – żartował Ole – Przyszłość wielu naszych piłkarzy było obiektem plotek i spekulacji. Ale nie narzekam, to normalne w wielkich klubach. Spodziewasz się takich tematów w letnim okienku transferowym. 

– Ja do Paula nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest profesjonalistą, ciężko pracuje, zarówno na treningach jak i w meczach. Jest godny tej koszulki, zawsze dawał z siebie wszystko. Nadal ma ważny kontrakt, jest ważną postacią w zespole, to fantastyczny piłkarz. Jeśli jestem dobrze poinformowany, to nie zostały złożone żadne oferty za naszych piłkarzy. Faktem jest jedynie to, że Pogba, jak i wielu naszych zawodników, ma ważne kontrakty. Jesteśmy Manchester United, nie musimy sprzedawać piłkarzy.

– Byłem w stałym kontakcie z Paulem w trakcie jego urlopu, podobnie jak z Romem, Rashy’em, Jesse’im, wszystkimi. Staram się być blisko moich zawodników. Paul to klasa światowa, genialny piłkarz. Wielki profesjonalista, nigdy nie stwarzał mi problemów, ma złote serce. 

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X