Transfery

MEN: United chce transferu Longstaffa przed wyjazdem na Tournee


Manchester Evening News podaje, że United chce koniecznie sprowadzić do siebie Seana Longstaffa jeszcze w tym tygodniu, żeby mógł on razem z drużyną polecieć na przedsezonowe Tournee.

Klub wprowadza w życie nową politykę mającą na celu danie szansy młodym Brytyjczykom. W ten trend wpisują się dwa dotychczasowe transfery United, czyli Daniel James i Aaron Wan-Bissaka.

United jednocześnie rozmawia z przedstawicielami Leicester City oraz Newcastle. “Lisy” niedawno odrzuciły 70 mln za Harry’ego Maguire’a. Negocjacje z klubem z St.James’s Park przechodzą podobno płynniej i szybciej, ale Czerwone Diabły i tak chcą je przyspieszyć. Newcastle pozostaje bez menedżera po niedawnym odejściu Rafy Beniteza, przez co rozmowy się przeciągają, ale zdaniem MEN wszystkie strony powinny dojść do porozumienia.

Sprowadzenie 21-letniego  Longstaffa to kolejny ruch, który ma obniżyć średnią wieku w pomocy United, która jest coraz niższa po odejściu Marouane Fellainiego oraz Andera Herrery. Z bardziej doświadczonych graczy w środku pola został tylko Nemanja Matić, który w sierpniu będzie miał już 31 lat.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X