Klub

Oficjalnie: Axel Tuanzebe podpisał nowy kontrakt!


Manchester United ma przyjemność ogłosić, że Axel Tuanzebe podpisał nowy kontrakt, który zatrzyma go w klubie do czerwca 2022 roku, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

– Dorastałem w Manchesterze United i to była zawsze ważna część życia mojego i mojej rodziny. Doceniam zaufanie, jakim darzy mnie klub i chcę im za to odpłacić moimi dobrymi występami na boisku. Wiem, że przede mną wiele ciężkiej pracy i nauki, ale doświadczenie jakie zdobyłem podczas ostatniego sezonu dobrze nastraja mnie przed przyszłością. Jestem zdeterminowany, by dać z siebie wszystko i pokazać wszystkim, jakim mogę być piłkarzem. Nie mogę się doczekać Tournee i tego by zobaczyć, co przyniesie nowy sezon – powiedział Axel po podpisaniu umowy.

– Axel to wspaniały przykład typu piłkarza, jaki przechodzi przez system Manchesteru United. On jest pokorny, ciężko pracuje, ma talent i jest piłkarzem zespołowym. On ma za sobą bardzo udane wypożyczenie w Aston Villi, podczas którego nabył sporo doświadczenia i które zakończyło się awansem jego zespołu do Premier League. Pojedzie z nami na Tournee, co pomoże mu w dalszym rozwoju – powiedział Solskjaer.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X