Klub

Oficjalnie: Andreas Pereira z nowym kontraktem!


Manchester United ma przyjemność poinformować, że Anderas Pereira podpisał nowy kontrakt, który wiąże go z klubem do czerwca 2023 roku, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Spędziłem tak wiele czasu w Manchesterze, że traktuję miasto i klub jak swój dom, jestem bardzo szczęśliwy, że będę kontynuował tu swoją karierę. Menadżer pokazał, że we mnie wierzy i nie mogę się doczekać początku nowego sezonu pod jego wodzą. Wiemy, że wszyscy musimy ciężko pracować i to się rozpoczyna od pierwszego dnia okresu przygotowawczego. Będę robił wszystko, by pomóc nam grać tak, jak się tego od nas oczekuje. Chciałem też podziękować mojej rodzinie za wiarę, jaką we mnie pokładają i Bogu za możliwość, jaką mi dał – powiedział Andreas po podpisaniu nowej umowy.

Andreas to kolejny piłkarz z naszej akademii, który rozumie co to znaczy grać dla Manchesteru United. On pochodzi z innego kraju, ale szybko zrozumiał wartość gry w tym klubie. Andreas ze swoją energią i ciężką pracą w pomocy, stał się ważnym członkiem naszego składu. Z niecierpliwością wyczekujemy pracy z nim w nadchodzącym sezonie – skomentował Ole Gunnar Solskjaer.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X