Wypowiedzi

Solskjaer: Cieszę się, że wielu moich zawodników mogło wypocząć


Ole Gunnar Solskjaer powiedział, że niezmiernie cieszy go fakt, że wielu jego zawodników mogło spokojnie wypocząć i nie musiało uczestniczyć w turniejach reprezentacji.

Marcus Rashford oraz Jesse Lingard reprezentowali Anglię w finałach Ligi Narodów, lecz już 9 czerwca było po wszystkim i mogli oni udać się na urlopy. Alexis Sanchez oraz Dean Henderson to jedyni, którzy grają ze swoimi reprezentacjami na turniejach, ten pierwszy bierze udział w Copa America, drugi w Mistrzostwach Europy U-21. Fred oraz Andreas nie dostali powołań do reprezentacji Brazylii, podobnie jak Sergio Romero i Marcos Rojo nie znaleźli się na liście powołanych do reprezentacji Argentyny.

– To lato było dla nas wyjątkowo łaskawe. Lecimy do Perth praktycznie w komplecie. Każdy jest zdrowy, dostępny, wypoczęty i gotowy. Mam nadzieję, że Ci którzy do nas dołączą, będą zdrowi i chętni do pracy. Cieszę się, że tak wielu moich zawodników mogło wypocząć – powiedział Solskjaer.

– Spotkanie z mistrzem Australii, Perth Glory to nowe doświadczenie, można z tego meczu dużo wynieść, podobnie jak ze starcia z Leeds, niezwykle ważnego dla nas, piłkarzy i sztabu United. Dobrze, że będę mógł sprawdzić praktycznie wszystkich moich zawodników. Nie wszyscy trenerzy mają to szczęście. To będzie procentować w przyszłym sezonie. 

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X