Transfery

Kalidou Koulibaly niepewny swojej przyszłości


Kalidou Koulibaly jest od kilku miesięcy łączony z transferem do Manchesteru United. Sam zainteresowany przekazał, że nie wie, gdzie zagra w kolejnym sezonie.

Napoli nie jest chętne do sprzedaży lidera swojej defensywy. Jeśli jednak któryś z klubów będzie bardzo zdeterminowany do zakupu Senegalczyka, będzie musiał zapłacić około 130-150 milionów euro. Piłkarz w styczniu przedłużył kontrakt z Napoli i Włosi stoją na mocnej pozycji w kwestii ewentualnych negocjacji.

Koulibaly skupia się obecnie na Pucharze Narodów Afryki, w którym zagra z reprezentacją Senegalu, jednak nie jest on pewny swojego pozostania w Neapolu:

Nie wiem czy będę w Napoli w kolejnym sezonie, myślę, że chyba tak. Chcę zagrać w Pucharze Narodów Afryki a potem wrócę do Neapolu. Każdy o mnie mówi, ale ja chcę rozmawiać tylko o Senegalu, to to jest teraz w mojej głowie. Chcę osiągnąć coś wielkiego z Senegalem. Nie chcę rozmawiać dziś o mojej przyszłości, wolę mówić o Senegalu – powiedział Koulibaly.

– Jestem w 200 procentach skoncentrowany na Senegalu i w 200 procentach z 15 milionami Senegalczyków. Jestem spokojny, koncentruję się na Pucharze Narodów Afryki, a po powrocie do Napoli zobaczymy co się wydarzy. Najważniejsze na ten moment jest zwycięstwo z Senegalem – dodał.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X