Wypowiedzi

Alexis o swoich popisach strzeleckich na Copa America


Alexis Sanchez był najbardziej krytykowanym piłkarzem United w poprzednim sezonie, głównie z powodu bardzo słabej formy oraz wysokiej tygodniówki. Jednak w ostatnich dniach imponuje dyspozycją strzelecką. 

Dwa spotkania grupowe Copa America, dwa gole Alexisa, dwa zwycięstwa Chille. Tak wyglądają ostatnie dni napastnika United, który odnalazł swoją formę strzelecką. Wyrównał swój skromny dorobek z całego, niedawno zakończonego sezonu. Może to właśnie tego turnieju potrzebuje, by wreszcie błyszczeć w barwach Czerwonych Diabłów.

Tuż po wygranym meczu z Ekwadorem (1:2), Alexis udzielił krótkiego wywiadu dla Manchester Evening News, w którym zapewnia, że jego słabe statystyki były wynikiem małej ilości szans, a nie jego postawy czy motywacji.

– Zawsze jestem podekscytowany grą w Premier League, ale granie dla swojego kraju, dla reprezentacji to coś wspaniałego, jedyne w swoim rodzaju uczucie. Skąd moja forma strzelecka? Gram całe mecze, dostaję szanse. Uważam, że w sezonie klubowym nie strzelałem bo dostałem zaledwie kilka szans na pokazanie się – zapewnia Chilijczyk.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X