Klub

Oficjalnie: Mata podpisał nowy kontrakt z United!


Manchester United ma przyjemność ogłosić, że Juan Mata podpisał nowy kontrakt, który zatrzyma go w klubie do czerwca 2021 roku, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy – brzmi oficjalny komunikat na manutd.com.

To wielki zaszczyt kontynuować reprezentowanie tego wspaniałego klubu i dalsza gra przed naszymi niesamowitymi fanami. Jestem w Manchesterze United od 5 lat i jestem dumny nazywając Old Trafford moim domem. Z niecierpliwością wyczekuję pracy z Ole Gunnarem Solskjaerem i jego fantastycznym sztabem trenerskim. Wizja klubu, którą oni planują wdrożyć jest ekscytująca i jestem szczęśliwy, że będę tego częścią – powiedział Mata po podpisaniu umowy.

Juan to wielki profesjonalista i jeden z najinteligentniejszych piłkarzy, z jakimi pracowałem. To świetny przykład dla naszych młodych zawodników. On rozumie co to znaczy być piłkarzem Manchesteru United. Wszystko co on pokazuje na boisku i jego doświadczenie pomoże naszym młodym zawodnikom w wykorzystaniu ich potencjału w zbliżających się sezonach. Jestem bardzo zadowolony, że podpisał z nami nowy kontrakt, bo wiem, że jego talent i mentalność będzie bezcenna dla naszego składu – dodał Ole Gunnar Solskjaer.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X