Transfery

Oficjalnie: Daniel James piłkarzem Manchesteru United!


Manchester United ma przyjemność poinformować o pozyskaniu Daniela Jamesa ze Swansea City – brzmi oficjalny komunikat na stronie Czerwonych Diabłów.

James podpisał z klubem z Old Trafford 5-letnią umowę, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

21-letni reprezentant Walii zadebiutował w pierwszej drużynie Swansea City w lutym 2018 roku, a w kadrze narodowej w listopadzie 2018 roku. Wcześniej przeszedł on też przez drużyny młodzieżowe reprezentacji Walii.

– Daniel to ekscytujący młody skrzydłowy z wielkimi umiejętnościami, wizją i zwinnością, a także dobrą etyką pracy. On ma za sobą świetny sezon w Swansea City i ma wszystko czego potrzebuje, by zostać piłkarzem Manchesteru United. Cieszymy się, że podpisał z nami kontrakt i wyczekujemy współpracy z nim. To idealne środowisko dla jego dalszego rozwoju – powiedział Ole Gunnar Solskjaer.

Daniel James za to dodał:

– To jeden z najlepszych dni w moim życiu i wyzwanie, którego z niecierpliwością wyczekuję. Premier League to najlepsza liga na Świecie a Manchester United to dla mnie idealne miejsce do kontynuowania rozwoju jako piłkarz. To wielka duma dla mnie i mojej rodziny, aczkolwiek, też jest to smutne, że mój tata nie może się z tego cieszyć razem z nami. Nie mogę się doczekać pracy z Ole, spotkania drużyny i rozpoczęcia przygotowań.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X