Wypowiedzi

Mills: James może być kluczowy dla United


Były reprezentant Anglii, Danny Mills chwali ruch transferowy Manchesteru United i przekonuje, że Daniel James ma niesamowity potencjał i może w przyszłości być kluczową postacią klubu z Old Trafford.

W ostatni piątek United ogłosił, że osiągnięto porozumienie z piłkarzem i jego klubem, w rezultacie czego, Daniel James zostanie zawodnikiem Czerwonych Diabłów. The Times donosi, że kwota, którą United wyłoży to około 20 mln euro.

To pierwszy transfer Man Utd w tym okienku, a Danny Mills zapewnia, że to idealne wzmocnienie w dłuższej perspektywie dla Ole Gunnara Solskjaera.

– James ma niesamowity potencjał, interesowała się nim cała czołówka Premier League, więc to dużo mówi. Jest szybki, dobry z piłką przy nodze i ma zmysł do strzelania bramek – powiedział Mills w rozmowie z Footballer Insider.

– Wybór Manchesteru United uważam za dobry, to jeden z największych klubów na Świecie, jedne czego się obawiam, to czy będzie grał na tyle, by mógł dalej się rozwijać. Konkurencję z przodu ma sporą, Rashford, Lukaku, Martial, oni wszyscy nadal są na Old Trafford i jeśli nie odejdą, to James może mieć ciężko.

– Wierzę jednak, że wykorzysta swój potencjał i może nie od razu, ale z czasem, będzie czołowym piłkarzem Manchesteru United – kończy Mills.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X