Transfery

The Sun: Inter proponuje pieniądze i Mauro Icardiego za Lukaku


Inter Mediolan proponuje pieniądze oraz Mauro Icardiego w zamian za Romelu Lukaku – informuje The Sun.

Icardi jest na wylocie z Mediolanu po serii kontrowersyjnych wydarzeń z jego udziałem. Nowy menedżer Interu, Antonio Conte, nie widzi go w swoim zespole i chciałby się go jak najszybciej pozbyć. Były trener Chelsea jest zainteresowany sprowadzeniem Romelu Lukaku, który również nie ma najlepszych notowań po ostatnim sezonie.

Zdaniem The Sun, Manchester United jest skory do sprzedania Belga, ale nie za mniej niż 75 mln euro. Inter za to nie chce zapłacić więcej niż 60 mln. Kompromisem, który proponuje włoski klub, jest dodanie do całej transakcji Mauro Icardiego.

W przypadku dobrej oferty za Lukaku, United prawdopodobnie go sprzeda, jednak wówczas trzeba będzie sprowadzić kogoś na jego miejsce. W przypadku transakcji łączonej z udziałem Icardiego, nie byłoby tego problemu. Argentyńczyk to zawodnik sprawdzony w trudnej lidze, w 187 meczach, zdobył on 111 bramek dla Interu, a do tego jest w idealnym wieku dla napastnika.

Przeprowadzenie takiej transkacji może jednak wstrzymać fakt, że piłkarz ma trudny charakter. Do tego sam zawodnik może nie być zainteresowany takim ruchem, ponieważ ma oferty z innych klubów, które grają w Lidze Mistrzów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X