Wypowiedzi

Saha: United nigdy już nie będzie tak dobry, jak za czasów Fergusona


Były piłkarz Manchesteru United, Louis Saha obawia się, że Manchester United nie wejdzie już na tak wysoki poziom, jak za najlepszych lat pod wodzą Sir Alexa Fergusona.

Legendarny napastnik zapewnia jednak, że wierzy w obudowę klubu, pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera, ale twierdzi też, że czasy długiej dominacji, do której United Sir Alexa nas przyzwyczaiło, już nigdy nie wrócą.

– Całym sercem wierzę, że Ole to poukłada i wrócimy na szczyt, jednak to już nie będzie to samo, czasy dominacji Sir Alexa już nie wrócą – powiedział Saha w rozmowie z Mirror.

– Ludzie oczekują tego powrotu, uważają, że tak ma być, a kiedy już United wróci na szczyt to po prostu stwierdzą “nareszcie”. Nie będzie tego elementu niespodzianki, zaskoczenia, zachwytu, który towarzyszył najlepszym sezonom w poprzednich latach. To już nie będzie to samo, reszta klubów Premier League ma nad United ogromną przewagę, a przecież one nie będą stać w miejscu i czekać na Solskjaera i spółkę. Ciężko będzie United wygrać ligę jak kiedyś, z dwucyfrową przewagą. Moim zdaniem, nigdy nie będzie już tak dobrego Manchesteru United, jak za czasów Fergusona.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X