Transfery

Meunier bliski przejścia do United?


Jak podają belgijskie media, prawy obrońca PSG Thomas Meunier jest bliski przejścia do Manchesteru United. 

Faktem jest, że Czerwone Diabły desperacko potrzebują nowego prawego obrońcy. Odszedł Antonio Valencia, Matteo Darmian jest wypychany z klubu od kilku okienek, a poza nimi zostali już tylko Diogo Dalot, którego Solskjaer widzi bardziej z przodu oraz Ashley Young…

Negocjacje w sprawie pozyskania Aarona Wan-Bissak’i się przedłużają, więc zdaniem La Derniere Heure, United zaczął szukać opcji na teraz. Belgijski dziennik podaje, że tą opcją jest Thomas Meunier. Kwota, którą trzeba będzie za niego dać, jest relatywnie niska jak na obecne realia i wynosi 25 mln euro. Za ukształtowanego, utytułowanego 27-latka, jak najbardziej odpowiednia cena. W walce o Meuniera uczestniczy również Arsenal, ale źródła przekonują, że to właśnie klub z Old Trafford namówił Belga do transferu.

Belgijskie media zapewniają, że to idealny transfer dla Solskjaera, praktycznie automatyczne podniesienie jakości na prawej stronie. Szybki, wysoki, potrafiący dobrze dośrodkować, a do tego nie zapomina o defensywie. Czy to nie jest właśnie to czego United potrzebuje?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X