Wypowiedzi

Rooney: Nie wykluczam powrotu do Premier League


Wayne Rooney przyznaje, że chciałby po zakończeniu kariery piłkarskiej wrócić do Manchesteru United, bądź Evertonu w nowej roli.

33-latek aktualnie reprezentuje barwy DC United występującego na co dzień w MLS. Jego kontrakt obowiązuje jeszcze przez 2 lata.

Rooney jest wychowankiem Evertonu, a w latach 2004-2017 rozgrywał świetne sezony w Manchesterze United. Zdaje on sobie sprawę, że jako piłkarz, może już być po prostu za słaby na Premier League, lecz nie wyklucza swojego powrotu w innej roli.

– W moim sercu są zarówno Everton i United. Chciałbym być jeszcze kiedyś częścią, któregoś z tych dwóch klubów. Oba są dla mnie jak rodzina, kocham je bezwarunkowo – powiedział Rooney.

– Zostały mi jeszcze 2 lata kontraktu, zobaczę jak będę się czuł, jak to będzie z moim zdrowiem. Chcę grać jak najdłużej, ale kiedy poczuję, że jestem już za słaby, to po prostu skończę karierę. Chcę zostać trenerem, to na pewno, od dawna się z tym nosiłem. Oczywiście, chciałbym trenować w Anglii. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X