Wypowiedzi

Maguire: Na negocjacje transferowe przyjdzie czas


Harry Maguire zapewnia, że skupia się w pełni na meczach reprezentacji Anglii, ignorując tym samym zapytania Manchesteru United.

Środkowy obrońca Leicester City jest przymierzamy do United już od dwóch okienek, a teraz doszło do tego zainteresowanie Manchesteru City, który widzi w nim zastępstwo Vincenta Kompany’ego.

Maguire był kluczową postacią w reprezentacji Anglii, na ostatnim mundialu, gdzie zajął z nią wysokie, czwarte miejsce. Wtedy też cała czołówka ligi była nim zainteresowana, a on stwierdził, że odetnie się od tego wszystkiego i skupi się w 100% na kadrze. Przez to, ostatecznie został w Leicester.

Kiedy zbliżają się mecze kadry, totalnie odcinam się od klubowej piłki. Spotkania w reprezentacji to coś wyjątkowego, nic nie może się z tym równać – przekonuje Maguire

– Dlatego plotki transferowe totalnie po mnie spływają, to sprawa mojego agenta i klubów. Ja się od tego odcinam, mamy mecze w eliminacjach do wygrania. Czas na negocjacje transferowe przyjdzie później, ale nie teraz. Teraz liczy się tylko kadra.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X