Image default
Transfery

Sprzeczne informacje dotyczące transferu De Ligta

Manchester United złożył Ajaxowi Amsterdam ofertę w wysokości 70 milionów funtów za Matthijsa De Ligta – informuje The Mirror powołując się na “źródło z Holandii”, natomiast Sky Sports przed momentem poinformowało, że klub z Old Trafford wykluczył transfer Holendra.

THE MIRROR:

United wkroczyło do walki o 19-latka w momencie, gdy Barcelona odmówiła zapłacenia 12 milionów agentowi Holendra, Mino Raioli. Katalończycy nie chcieli przeprowadzić transferu na zasadach Raioli, gdyż mieli oni z nim wcześniej problemy podczas finalizowania przenosin Zlatana Ibrahimovicia na Camp Nou.

Jak informuje Daily Mirror powołując się na swoje holenderskie źródło, United jest gotowe przebić ofertę każdego klubu, składając na ten moment ofertę w wysokości 70 milionów funtów, a także zgodziło się na tygodniówkę w wysokości 350 tysięcy funtów tygodniowo, która jest poza zasięgiem Barcelony. Klub z Old Trafford ponadto nie ma oporu, by zapłacić sowitą prowizję Raioli.

SKY SPORTS:

Manchester United wykluczył transfer Matthijsa De Ligta, ponieważ na Old Trafford panuje przekonanie, że trafi on do Barcelony. Sky Sports opublikowało tę dementującą informację powołując się na słynne “źródła Sky Sports” w odpowiedzi na pojawiające się w angielskich mediach informacje o bliskim transferze 19-latka do United.

Wczoraj pojawiła się też wypowiedź słynącego z wysokiej wiarygodności Gerarda Romano dla RAC1, który stwierdził, że Matthijs De Ligt jest bardzo bliski transferu do Manchesteru United.

Podobne artykuły

Sky: Przedstawiciele Interu przylecieli do Anglii, Alexis uzgodnił warunki

adi87a

Lukaku nie zagra w meczu Interu z powodu nadwagi?

adi87a

Daily Mail: United i City powalczą o Jadona Sancho

adi87a

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o