Wypowiedzi

De Ligt o swoim transferze


Matthijs De Ligt udzielił krótkiego wywiadu ESPN FC, w którym przekonuje, że jego przyszłość nadal jest niepewna.

Transfer Matthijsa De Ligta to temat numer jeden w mediach sportowych od kilku dni. Sprzecznych informacji jest cala masa, a sam zainteresowany sprawy nie ułatwia, ponieważ twierdzi, że nie wie gdzie trafi w najbliższych tygodniach. Najpierw wydawało się, że Barcelona ma go praktycznie w garści, niedawno pojawiły się liczne zapewnienia, że United jest najbliższe jego sprowadzenia, równie szybko pojawiły się zaprzeczenia tych doniesień.

– Premier League to liga, gdzie rywalizacja jest na najwyższym poziomie, podobnie jest w Hiszpanii. Jednak świat nie kręci się tylko w okół tych dwóch lig. Mówi się, że wybieram między tymi dwoma, ale ja nadal nie wiem, gdzie będę grał w przyszłym sezonie. Zobaczę, jak to wszystko się potoczy – powiedział De Ligt.

O młodym holendrze, w samych superlatywach, wypowiadał się inny holender, który na Old Trafford zdążył już napisać swoją historię. Jaap Stam zapewnia, że De Ligt to idealne wzmocnienie i bardzo dobry piłkarz.

– To świetny zawodnik, jest młody, a gra jak doświadczony wyjadacz. Świetnie wyprowadza piłkę, jest agresywny i aktywny na boisku, gra bardzo nowocześnie. United potrzebuje kogoś takiego, pasuje tu idealnie –  powiedział Stam.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X