Transfery

Marcos Rojo zostanie w Man Utd


Marcos Rojo wyjawił, że po tym jak odbył rozmowę z Ole Gunnarem Solskjaerem pod koniec sezonu, zamierza on zostać w Manchesterze United.

29-latek zaliczył w niedawno zakończonym sezonie tylko 6 występów w barwach Czerwonych Diabłów i po jego częstych problemach z kontuzjami oczekiwano, że będzie on jednym z zawodników, którzy zostaną latem sprzedani, wygląda jednak na to, że tak się nie stanie, bo menadżer United zapewnił Argentyńczyka, że widzi go w swoich planach.

– Na ten moment kontynuuję karierę w United. Rozmawiałem z menadżerem przed wakacjami o tym, co zamierza ze mną zrobić. Powiedział mi, że widzi mnie w swoich planach, że jestem dla niego ważnym zawodnikiem i że chce bym jak najszybciej doszedł do pełnej sprawności, by mógł na mnie liczyć w pierwszej drużynie. Teraz czas na odpoczynek i pobyt z rodziną, a potem powrót do Anglii – powiedział Rojo.

Rojo podpisał w zeszłym roku nowy kontrakt z United, który jest ważny do 2021 roku. Argentyńczyk potwierdził, że miał też jakiś czas temu ofertę z Boca Juniors, ale odrzucił ją z powodu chęci kontynuowania kariery w Manchesterze.

– Nico Burdisso [trener Boca – przyp.red.] zadzwonił do mnie, on był moim kolegą z drużyny w reprezentacji. Zadzwonił do mnie, gdy przejął Bocę. W tamtym momencie nie grałem. Podziękowałem mu i powiedziałem, że zamierzam zostać w United. Boca to świetna drużyna, ale na ten moment chcę nadal grać w Europie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X