Image default
Wypowiedzi

Mourinho wskazał problemy Manchesteru United

Jose Mourinho stwierdził, że problemami Manchesteru United są piłkarze, organizacja oraz ambicja. Zaprzeczył również, jakoby wyłącznie Paul Pogba miał być odpowiedzialny za jego zwolnienie.

Mourinho pożegnał się z posadą pierwszego trenera Manchesteru United w grudniu, po tym jak jego drużyna zaliczyła najgorszy start w rozgrywkach od 28 lat. Jego trudne relacje z Paulem Pogbą, były tematem podejmowanym przez wszystkie media sportowe, Portugalczykowi nie było po drodze z francuską gwiazdą. Jednak w wywiadzie dla L’Equipe powiedział:

– Nie, nie to absolutnie nie było tak. Problemy United nadal są tam gdzie były. Problemem są zawodnicy, organizacja oraz ambicja. Mówienie, że Paul był jedynym winowajcą to kłamstwo.

– O United chcę powiedzieć dwie rzeczy. Po pierwsze, czas pokazał jak jest naprawdę i kto jest winny. Po drugie, problemy nadal są na miejscu, nie pozbyto się ich. Kiedy w zeszłym sezonie mówiłem, że zajęcie 2 miejsca w lidze, z tą drużyną, to jedno z moich największych osiągnięć, ludzie mnie wyśmiewali. Teraz chyba widzicie o czym mówiłem – kończy Mourinho

Podobne artykuły

Solskjaer: Pogba zawsze dawał z siebie wszystko w koszulce United

Mateusz Motyka

Rooney: van Gaal to najlepszy trener z jakim pracowałem

Mateusz Motyka

Neville o transferowych problemach Manchesteru United

Mateusz Motyka

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o