Wypowiedzi

Ole: Będziemy musieli rywalizować z najlepszymi klubami na świecie


Ole Gunnar Solskjaer przekonuje, że Manchester United będzie musiał się zmierzyć z najlepszymi klubami na świecie, w swojej drodze na piłkarski szczyt.

Norwegowi wskazał dwa, jego zdaniem najlepsze zespoły na świecie, w tym momencie i dodał, że to dość niefortunne, że oba grają w Premier League. Chodzi o Liverpool oraz Manchester City.

– Różnica między nami jest ogromna. Teraz mamy w lidze 6 zespołów z najwyższej półki, w każdej innej lidze, zespoły z miejsc 3-6 walczyłby do końca o tytuł, a tutaj, w Premier League, od pół roku było wiadome, że nie mają na to szans. Kiedy ja grałem w piłkę, to liczyliśmy się tylko my, Arsenal oraz Chelsea – powiedział Ole.

– City zdobyło prawie 200 punktów w dwóch sezonach, wygrywają wszystko, Liverpool jest w finale Ligi Mistrzów ze Spurs, Arsenal i Chelsea to finaliści Ligi Europy. Gramy w najlepszej lidze na świecie, a pierwsza dwójka z tego sezonu pokazała, że są aktualnie najlepszymi klubami na świecie. To niesamowicie ciężkie wyzwanie, ale ja lubię wyzwania. Na pewno się nie poddamy. Kariera piłkarska nie nauczyła mnie przegrywać, jestem przyzwyczajony do zwycięstw.

– Kiedy przyszedłem i zaczęliśmy wygrywać, zobaczyłem coś w tych chłopakach. Zebrali się i zaczęli punktować, jednak potem dopadły nas trudy tego sportu. Taka jest piłka. Nic nie zrobi się samo, trzeba ciężko pracować. Zapewniam, że najwięcej nauczyły nas właśnie te ciężkie momenty tego sezonu. Myślę już nad tym, kto pomoże mi zbudować wielki zespół, który wejdzie na wyższy poziom – kończy Solskjaer.

Oryginalne produkty Manchester United ze zniżką 10% z kodem REDUNITED:  SPRAWDŹ TUTAJ!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X