Image default
Wypowiedzi

Lingard: W przyszłym sezonie musimy być lepsi

Jesse Lingard zapewnia, że w przyszłym roku Manchester United zaprezentuje się o wiele lepiej, niż w niedawno zakończonym, wyjątkowo rozczarowującym sezonie.

Czerwone Diabły zaliczyły katastrofalną końcówkę sezonu, w ostatniej kolejce uległy 0-2 Cardiff, które było już pewne spadku. Zakończyły rozgrywki na 6 miejscu i zaprezentowały się w sposób, który po prostu piłkarzom United nie przystoi.

– Wiemy, że rozczarowaliśmy. Skupiamy się już na przyszłym sezonie, który musi być lepszy, na pewno będzie lepszy – powiedział Lingard.

– Jest ciężko, zawiedliśmy fanów, samych siebie, trenera. Wszystkich. To nie był sezon godny Manchesteru United. Musimy przywrócić ten klub na szczyt. Czeka nas dużo ciężkiej pracy, musimy być lepsi w przyszłym sezonie.

– Teraz czeka nas okres przygotowawczy, menedżer będzie mógł odcisnąć swoje piętno na drużynie. Potrzebujemy wzmocnień, ale moim zdaniem, cała obecna kadra powinna zostać, bo sezon jest niemiłosiernie długi, potrzebujemy większej ilości zawodników. Inaczej znów dopadną nas kontuzje i będziemy mieli problemy. Musimy doskoczyć do Liverpoolu i City już w przyszłym sezonie. Wierzę, że możemy to zrobić z obecną kadrą i kilkoma solidnymi wzmocnieniami i nie możemy sobie pozwolić, żeby znów uciekli nam na 30 punktów, musimy być na najwyższym poziomie od 1 kolejki nowego sezonu – dodał.

Podobne artykuły

Berbatov: Martial nie musi się uśmiechać jak głupek

adi87a

Shearer: Na Martialu i Rashfordzie ciąży ogromna presja

adi87a

Ole: Zawsze są znaki zapytania jeśli chodzi o Pogbę

adi87a

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o