Transfery

Daily Star: de Ligt odrzucił ofertę Manchesteru United


Matthijs de Ligt, zdaniem Daily Star, odrzucił ofertę transferową Manchesteru United i nie dołączy do zespołu Solskjaera w najbliższym okienku transferowym.

Nie ma bardziej utalentowanego i rozchwytywanego 19-latka w świecie futbolu, niż de Ligt. Stoper prezentuje się niesamowicie w tym sezonie, podobnie jak cały Ajax, którego, pomimo swojego wieku, jest kapitanem. Cała świta europejskich gigantów ustawiła się już w kolejce, po młodego Holendra.

Barcelona, Real Madryt, Juventus i Manchester United, te 4 kluby wydawały się być na czele peletonu. Jak podaje Daily Star, Matthijs odrzucił lukratywną ofertę Czerwonych Diabłów. Klub z Old Trafford oferował nastolatkowi 5-letnią umowę i 250 000 funtów tygodniowo, czyniąc z niego jednego z najlepiej zarabiających obrońców na świecie. Holender odrzucił ofertę jeszcze przed remisem z Huddersfield, który odebrał szanse na zajęcie miejsca w TOP4.

Wygląda na to, że nowym klubem de Ligta, będzie albo Real Madryt albo Barcelona. Ole Gunnar Solskjaer musi szukać wzmocnień gdzie indziej.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X