Klub

Ferdinand zostanie dyrektorem sportowym Man Utd?


Rio Ferdinand spotkał się z Edem Woodwardem w celu przedyskutowania jego ewentualnej roli w klubie. Były piłkarz United miałby zostać dyrektorem sportowym Czerwonych Diabłów – informuje Daily Mail.

Woodward bardzo poważnie myśli o powrocie Ferdinanda do klubu. Glazerowie widzieli Ferdinanda w strukturach klubu już po jego odejściu na emeryturę 4-lata temu, ale wówczas z powodów osobistych było to niemożliwe. Obecnie jednak wiele wskazuje na to, że może być to odpowiedni moment do zatrudnienia Rio w klubie.

United planuje przebudowę na szczeblach dyrektorskich i poszukiwana jest osoba, która będzie się zajmowała transferami i będzie brała udział w negocjacjach prowadzonych z piłkarzami, będąc zarazem w kontakcie z menadżerem.

Woodward widzi w Ferdinandzie bardzo poważnego kandydata na stanowisko dyrektora sportowego, gdyż napisał on swoją historię dla klubu, a także ma doświadczenie w biznesie, prowadząc markę odzieżową i restaurację. Ferdinand zrobił też na zarządzie bardzo dobre wrażenie podczas swojej pracy dla BT Sport, gdzie poddawał analizie między innymi wydarzenia związane z United.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X