Premier League

Solskjaer po meczu z Chelsea


Ole Gunnar Solskjaer nie był zadowolony z wyniku dzisiejszego meczu z Chelsea, jednak uważa on, że jest to uczciwy rezultat. Menadżer United wziął w obronę Davida De Geę, który popełnił błąd przy bramce Marcosa Alonso. 

– David był dla tego klubu niesamowity. Wspieramy się wzajemnie. Nie ma opcji, by ktokolwiek mógł go winić za stratę punktów. On wiedział, że może go spotkać taki strzał, ale taki jest futbol. David lubi grać mecze i będę z nim o tym rozmawiał, on zareaguje w odpowiedni sposób – powiedział Ole dla BBC.

Zapytany, czy powinien po meczu z City posadzić De Geę na ławce dodał:

– Nie. Jego reakcja po meczu z City była dobra i byłem jego pewien. Zrobiliśmy to samo przeciwko City i zaczęliśmy dobrze, ale nie mogliśmy dziś później znów wejść w odpowiedni rytm. Potrzebowaliśmy większego tempa, większej intensywności, ale tego nie było.

Manchester United ma bardzo trudną sytuację przed dwiema ostatnimi kolejkami i bardzo ciężko będzie skończyć sezon w TOP4, Ole wciąż jednak wierzy, że Czerwone Diabły mają na to szansę:

– Nigdy nie wiadomo, czujemy, że potrzebowaliśmy dziś wygranej. Chłopaki zaczęli fantastycznie, stwarzali okazje i jedną z nich wykorzystali, w drugiej połowie nie udało nam się znów mieć takiej jakości i przywrócić wysokiego tempa. To był piłkarsko dobry mecz, obie drużyny mogły go wygrać, ale prawdopodobnie remis to uczciwy wynik. Oni są prawdopodobnie bardziej zadowoleni z tego remisu. To jeden z tych dni, po którym musimy się pozbierać i wygrać dwa następne mecze, nigdy nie wiadomo, bo każdy może jeszcze zgubić punkty.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X