Bez kategorii Wypowiedzi

Solskjaer po meczu z Evertonem


Po dzisiejszej klęsce z Evertonem, Ole Gunnar Solskjaer udzielił wywiadu ESPN, w którym nie krył rozczarowania i rozgoryczenia. 

O tym czy zwątpił w zaangażowanie swoich zawodników:

Nie wiem. Sami musicie ich spytać. Ja mogę ich o to spytać, ale wtedy ich odpowiedź zostanie w szatni. Jednak jeśli chcesz grać w United, to musisz pokazać więcej.

O reakcji na dzisiejszą porażkę:

Co mogę poradzić, nie mogę przecież wymienić całej kadry. Możemy ją modyfikować, krok po kroku. Zamierzam tutaj odnieść sukces i część z obecnych tutaj zawodników, nie będzie jego częścią. Chcemy już zapomnieć o tym co się dziś działo i wrócić do domu, na Old Trafford, do naszych wspaniałych fanów, których za to co dzisiaj musieli zobaczyć, przepraszam. 

O następnych spotkaniach:

Dwa następne mecze są absolutnie kluczowe. City i Chelsea. Nadal mamy szansę na pierwszą czwórkę. Oczywiście łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale musimy patrzeć przed siebie. Ta porażka jest już za nami, skupiamy się już na kolejnych meczach. Nie możemy za długo rozpatrywać tego co się dziś wydarzyło.

O przyczynach dzisiejszej klęski:

Prezentowaliśmy się źle jako drużyna, jako kolektyw. Fizycznie również wyglądamy źle. Graliśmy kilkanaście spotkań pod rząd i nawet jeśli masz talentu po uszy to przygotowania fizycznego i zmęczenia nie oszukasz. W tej grze się przede wszystkim biega i tym się wygrywa spotkania.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby komentować
X