Image default
Wypowiedzi

Solskjaer: Nie możemy tak zagrać przeciwko Barcelonie

Ole Gunnar Solskjaer był zadowolony z cennych 3 punktów, jednak gra jego zespołu nie napawa optymizmem przed rewanżowym ćwierćfinałem Ligi Mistrzów przeciwko Barcelonie. Norweg zauważył, że aby United miało szanse na Camp Nou, musi zagrać zdecydowanie lepiej.

Uniknęliśmy straty punktów. Wiedziałem, że nie będzie łatwo, bo graliśmy w środę i dokonaliśmy kilku zmian. West Ham zasłużyło na gole, ale my mieliśmy dobrego bramkarza. Oczywiście mamy mecz w środowy wieczór, co mogło siedzieć w głowach zawodników, nie wiem dlaczego graliśmy w środę, a teraz gramy we wtorek, to moja mała uwaga do UEFA.

– Mieliśmy dwa mecze wyjazdowe, w których graliśmy dobrze i nie osiągnęliśmy wyników na jakie zasłużyliśmy, za to w dwóch ostatnich spotkaniach u siebie z Watford i West Ham prawdopodobnie uzyskaliśmy wygrane, na które nie zasługiwaliśmy.

– Rojo miał problem z łydką, ale musiał wystąpić, bo mieliśmy problemy z brakiem obrońców. Nie możemy tak zagrać przeciwko Barcelonie. Jeśli chcemy mieć szanse na Camp Nou, to musimy zagrać lepiej. Daliśmy kilku piłkarzom odpocząć, więć mamy nadzieję, że będziemy gotowi na wtorek. Z taką grą jak dzisiaj, wiemy, że będziemy mieli problemy w Barcelonie, musimy się poprawić.

Podobne artykuły

Fred: Chcę już wybiec na murawę, stęskniłem się za futbolem

Mateusz Motyka

Henderson: Dam radę wygrać rywalizację z De Geą!

Mateusz Motyka

Mills: James może być kluczowy dla United

Mateusz Motyka

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o