Image default
Transfery

Ince: Nie sądzę by Pogba był na Old Trafford w przyszłym sezonie

Po przyjściu do klubu Ole Gunnara Solskjaera, gra Paula Pogby uległa znacznej poprawie, jednak zwyżka formy przyciągnęła też do jego osoby czołowe europejskie kluby, z Realem Madryt na czele. Sam Francuz stwierdzając, że “gra na Bernabeu byłaby jak marzenie” dał Królewskim zielone światło do podjęcia walki o jego sprowadzenie.

Zdaniem Paula Ince’a, jeśli Solskjaer chce nakłonić Pogbę do pozostania na Old Trafford, musi przekonać go, że drużyna będzie budowana wokół niego. Zdaniem Anglika to może jednak nie wystarczyć i nie wykluczone, że Francuza w przyszłym sezonie nie będzie już w Manchesterze, podobnie jak Davida De Gei, Alexisa Sancheza i Freda.

Jeśli Ole chce przebudować drużynę, to niektórzy piłkarze powinni odejść, ale jest też kilku zawodników, których należałoby przekonać do pozostania. Najważniejszym takim piłkarzem jest Paul Pogba. Jeśli Ole chce by został, powinien go przekonać, że zamierza zbudować drużynę wokół niego. Szczerze mówiąc, nie sądzę, by Pogba był na Old Trafford w przyszłym sezonie. Przyszedł Ole, zmienił jego nastawienie do gry od czasu odejścia Jose Mourinho i z powodu poprawy jego formy, zgłaszają się po niego wielkie kluby – powiedział Ince.

– Zawsze jest trudno, gdy przychodzi Real Madryt, a nie jestem pewien czy Pogba się kiedykolwiek zaaklimatyzował od czasu powrotu do United i myślę, że transfer może być jedną z opcji. To zadanie Ole, by przekonać takich piłkarzy jak Pogba i David De Gea, że lepiej jest zostać na Old Trafford. Pomijając tych piłkarzy, myślę, że Fred i Alexis Sanchez muszą latem odejść z klubu. Jest 4 czy 5 piłkarzy, którzy powinni odejść, jeśli United chce iść do przodu – dodał.

Podobne artykuły

Mitten: Kwota transferu i pensja Wan-Bissaki ustalona

adi87a

Mirror: West Ham określił cenę Diopa

Mateusz Motyka

Onda Cero: Joao Felix podpisał kontrakt z Atletico

adi87a

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o