Image default
Wypowiedzi

Solskjaer po meczu z Wolves

Dzisiejszy wieczór był bardzo rozczarowujący dla wszystkich fanów Manchesteru United, który przegrał z Wolverhampton 1-2. To był najsłabszy mecz Czerwonych Diabłów pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera. Oto co miał do powiedzenia menadżer po zakończeniu spotkania.

– Zaczęliśmy zbyt wolno i graliśmy tak jak oni tego chcieli, nasze posiadanie nie przynosiło efektu, nie graliśmy szybko, to było rozczarowujące. Myślę, że nie mieliśmy wystarczająco dużo jakości pod ich bramką, ani wystarczająco gry kombinacyjnej. Mieliśmy sporą przewagę w posiadaniu w pierwszej połowie, ale to nie pomogło. Gdy traciliśmy piłkę, oni kontratakowali. To był wielki krok w tył, szczególnie jeśli chodzi o jakość posiadania piłki i podań.

– Niektórzy z piłkarzy wyjadą na zgrupowania reprezentacji i będą się cieszyć przerwą. Musimy znów wrócić na właściwe tory. Mieliśmy dobrą serię, a teraz dwie porażki, przeciwko Arsenalowi po prostu nie mogliśmy trafić do siatki, a dziś zagraliśmy słabo, to był najsłabszy mecz, jaki rozegraliśmy. Tempo naszej gry było słabe i graliśmy tak, jak oni tego chcieli. Jestem tu do lata, wciąż mamy przed sobą wiele meczów w lidze, a do tego Ligę Mistrzów.

Podobne artykuły

Solskjaer: Tuanzebe stoi przed wielką szansą

adi87a

Solskjaer: Pogba zawsze dawał z siebie wszystko w koszulce United

Mateusz Motyka

Rooney: van Gaal to najlepszy trener z jakim pracowałem

Mateusz Motyka