Image default
Liga Mistrzów

Moyes: Man Utd może wyeliminować każdego

David Moyes jest świadom, że wylosowanie FC Barcelona w ćwierćfinale Ligi Mistrzów jest trudnym zadaniem dla Czerwonych Diabłów, jednak wierzy on, że Manchesteru United może pokonać każdego rywala.

– To niezwykle trudne losowanie, ale po pokonaniu PSG, Manchester United może wyeliminować każdego. Na tym etapie można się spodziewać, że trafi się na jedną z mocnych drużyn. United jest jedną z lepszych ekip, które zostały w rozgrywkach i nie będą się nikogo bać. Mecz z Barceloną będzie wspaniały, wciąż upatruję w nich faworyta do końcowego triumfu. To będzie dobry mecz. Powrót Ole na Camp Nou będzie dla niego bardzo ważny – powiedział Moyes.

– Z takimi sytuacjami Manchester United już się mierzył. Myślę, że to dobre losowanie dla Manchesteru United. Będzie ciężko, ale grali już takie mecze. Po porażce u siebie z PSG, myślę, że nie mogą wyjechać z Old Trafford ze złym wynikiem. Nawet jeśli będą jechać na Camp Nou po remisie w pierwszym meczu, nie będzie to najgorszy wynik – dodał były menadżer United.

Podobne artykuły

Oceny pomeczowe: FC Barcelona – Manchester United

Mateusz Motyka

Barcelona za mocna dla United. 0-3 na Camp Nou.

Mateusz Motyka

Składy: FC Barcelona – Manchester United

Mateusz Motyka