Wypowiedzi

Giggs: Solskjaer może powtórzyć wyczyn Di Matteo


Ryan Giggs uważa, że Ole Gunnar Solskjaer może powtórzyć to co Roberto Di Matteo zrobił z Chelsea, kiedy to jako tymczasowy menadżer wygrał Ligę Mistrzów.

Walijczyk jest pod wrażeniem przemiany drużyny Czerwonych Diabłów od czasu przejęcia zespołu w grudniu przez Ole Gunnara Solskjaera. Po wielkim meczu w Paryżu i odprawieniu z kwitkiem faworyzowanego PSG, Giggs uważa, że United ma szansę na końcowy triumf, mimo iż nie jest wymieniane wśród głównych kandydatów do końcowego triumfu.

Oni bez wątpienia mają jakość i także pewność siebie w tym momencie. Wciąż jest w grze kilka wielkich drużyn. To będzie trudne, ale nie niemożliwe. Porównuje się ich do Chelsea pod wodzą Di Matteo, więc zróbmy ten sam wynik i będziemy szczęśliwi – powiedział Giggs.

Solskjaer zaimponował wszystkim po tym jak w swoich dotychczasowych 18 meczach odniósł 14 zwycięstw, 2 remisy i tylko 2 porażki.

To fantastyczne jako fan i były kolega z drużyny widzieć jak Ole sobie dobrze radzi. W jego konferencjach prasowych czuć pozytywną energię, w porównaniu do wcześniejszego negatywnego przekazu. Oni grają znakomicie i wyniki też są świetne – dodał.

X