Image default
Wypowiedzi

Klopp obawia się meczu na Old Trafford

Jurgen Klopp uważa, że Liverpool będzie miał w niedzielę bardzo trudne zadania na Old Trafford. Niemiec najbardziej się obawia, że druga linia United okaże się lepsza od jego zespołu, gdyż Ander Herrera i Paul Pogba są w życiowej formie.

Zapytany o początek Solskjaera jako tymczasowego menadżera, Klopp powiedział:

– Ole Gunnar Solskjaer wykonuje doskonałą robotę. Tu chodzi o wykorzystanie potencjału, poprawienie jakości, a to on oczywiście zrobił i to czyni go menadżerem wielkiego klubu. Nie jestem tym zaskoczony. Po prawie trzech miesiącach to zrozumiałe.

– Myślę, że Ander Herrera jest w najlepszym okresie swojego życia, to niesamowite jak on gra, Pogba znów jest Pogbą.

– Tempo pracy napastników jest niesamowite. Oni zawsze mieli szybkość, ale teraz używają jej we właściwych momentach. W zespole jest wiele jakości. Wiele się mówiło o linii defensywnej, ale teraz pracują jako drużyna, więc nikt już nie mówi o defensywie.

– Bramkarz zawsze był dobry, nie ma co do tego wątpliwości, to zdecydowanie inna drużyna niż na początku sezonu. Nigdy nie oczekujemy łatwego meczu przeciwko United, to było zawsze jasne, że będzie to trudne starcie dla Liverpoolu, ale zawsze chcemy próbować [wygrać spotkanie – przyp.red.] i to robimy.

Podobne artykuły

Solskjaer: Tuanzebe stoi przed wielką szansą

adi87a

Solskjaer: Pogba zawsze dawał z siebie wszystko w koszulce United

Mateusz Motyka

Rooney: van Gaal to najlepszy trener z jakim pracowałem

Mateusz Motyka