Hotnews Klub Mecze

Lisy pokonane, United wywozi 3 punkty z King Power Stadium!

Manchester United pokonał Leicester City 0:1 na King Power Stadium, po golu Marcusa Rashforda.

W 3 minucie, Rashford bliski gola, ale strzela głową ponad poprzeczką.

GOOOOLLLL!!! 1:0! Rashford! Leicester traci piłkę na swojej połowie, Rashford wychodzi na pozycje, dostaje kapitalną piłkę od Pogby i pewnie kończy tą akcję!

W 25 minucie, Maddison strzela sprzed pola karnego, ale De Gea spokojnie łapie.

W 31 minucie, Young znalazł Lingarda w polu karnym, ale strzał pomocnika został przyblokowany i wylądował ostatecznie w rękawicach Schmeichela.

W 37 minucie było groźnie po główce Evansa, ale były zawodnik United, nie trafił czysto w piłkę i spudłował.

W 43 minucie, Barnes strzela z daleka, ale niecelnie, bez zagrożenia dla De Gei.

Chwilę później ładna akcja Rashforda zakończona strzałem, ale Schmeichel łapie piłkę.

Tuż po przerwie, ładna wymiana Maddisona z Barnsem, zakończona strzałem tego drugiego, ale na szczęście niecelny.

United odpowiada ładną, składną akcją, Pogba, Lingard, Shaw i Rashford wymienili między sobą kilka podań, zakończonych strzałem Marcusa, ale niestety niecelnym.

De Gea! Ależ świetna interwencja! Z rzutu wolnego próbował Maddison, uderzył  po murze, ale piłka odbiła się do Vardy’iego, ten strzela przewrotką z paru metrów, De Gea broni na raty!

W 69 minucie Barnes znów próbuje, ale znów niecelnie.

W 76 minucie Gheezal strzela z wolnego, w samo okienko, ale z pokaźnego dystansu, De Gea broni!

W 87 minucie, Pogba do Lukaku, ten strzela, ale Schmeichel broni!

Chwilę później Vardy ma świetną okazję, ale strzela lekko i nieczysto, De Gea łapie.

Czerwone Diabły wygrywają kolejny mecz, tym razem po walce, nerwach i w trudach, jedną bramką. Cieszą kolejne 3 punkty, niezwykle ważne, cieszy dyspozycja Rashforda i Paula Pogby.

LEICESTER CITY 0:1 MANCHESTER UNITED

Bramki: 9′ Rashford