Hotnews Klub

Martial i Solskjaer po podpisaniu nowej umowy przez Francuza


Przed kilkudziesięcioma minutami Manchester United ogłosił podpisanie nowego kontraktu z Anthonym Martialem. Francuz podpisał kontrakt do czerwca 2024 roku. Oto co powiedział Martial i Ole Gunnar Solskjaer po ogłoszeniu nowej umowy napastnika United.

Martial:
– Kocham czas spędzony w tym klubie. Od pierwszego dnia czułem się częścią rodziny United i byłem bardzo zaskoczony ciepłem i miłością naszych fanów, którzy wciąż mnie zaskakują w swoim dopingu. Chciałbym podziękować Ole i jego sztabowi szkoleniowemu, za wiarę jaką we mnie pokładają i za pomoc by moje umiejętności weszły na wyższy poziom. W tym klubie chodzi o wygrywanie trofeów i jestem pewny, że na kolejny triumf nie będziemy długo czekać.

Ole:
– Anthony to jeden z tych piłkarzy, którzy mają naturalny talent i dla każdego trenera praca z nim byłaby przyjemnością. Jak na młodego człowieka on ma bardzo dobry piłkarsko umysł.  Jak dołożymy do tego jego wielki talent, sprawia to, że jest przed nim ekscytująca przyszłość. To idealny klub dla Anthony’ego by poprawiał swoje umiejętności jako napastnika wielkiej klasy. Wszyscy jesteśmy zadowoleni, że podpisał długoterminowy kontrakt.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

X