Image default
Mecze

Solskjaer po meczu z Burnley

Manchester United pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera stracił pierwsze punkty, remisując 2-2 z Burnley na Old Trafford. Czerwone Diabły jednak zdołały zdobyć punkt mimo przegrywania dwiema bramkami. Oto co powiedział po meczu menadżer United.

– To Man United. Wiemy, że mogliśmy zagrać lepiej przez pierwsze 60-70 minut. Reakcja była wspaniała, to był pokaz charakteru. Nigdy nie można się poddawać w tym klubie. Mogliśmy strzelić też trzeciego gola. Takie tu jest DNA. Jesteśmy rozczarowani, że nie zdobyliśmy 3 punktów, ale szczęśliwi z powodu reakcji po stracie gola na 0-2. Mamy punkt, musimy wyciągnąć z tego wnioski. Musimy też sobie radzić, gdy nie wygrywamy. Teraz czas na Leicester.

– Niebezpieczeństwo gdy się wygrywa jest takie, że można myśleć o tym co było wcześniej i zacząć na 90%. W każdym meczu trzeba zacząć na pełnych obrotach, dziś nie zrobiliśmy tego wystarczająco dobrze. Potrzebowaliśmy większego tempa i zawziętości. Andreas wyciągnie wnioski po tym meczu, nie mamy z tym problemu. Rom wcześniej dobrze radził sobie z Burnley, Anthony był kontuzjowany, więc uznaliśmy, że najlepszą opcją będzie Rash. Miał kilka okazji, lecz to nie był jego dzień.

– Rozczarowaliśmy dziś siebie i kibiców, ale to co pozostało to typowa dla Old Trafford końcówka meczu, to był duży plus. Teraz macie odpowiedź, czy mogą oni wrócić, gdy przegrywają jedną czy dwiema bramkami. Jestem bardzo zadowolony z ich reakcji.

Podobne artykuły

Oceny pomeczowe: Manchester United – Chelsea

Mateusz Motyka

Pogrom na otwarcie. United 4-0 Chelsea!

Mateusz Motyka

MEN: Kadra United na mecz z Chelsea

adi87a