Wypowiedzi

Mourinho: Wicemistrzostwo z Man Utd to jeden z moich największych sukcesów


ourinho

Jose Mourinho pojawił się w studiu telewizyjnym BeIN Sports, gdzie opowiedział o swoim pobycie w Manchesterze United, dodając, że nie zawsze wszystko wygląda tak, jak widać to na ekranie telewizyjnym.

Myślę, że czasami jest tak, że komentujemy to co widzimy, a nie wiemy co dzieje się za kulisami. To ma wpływ na to, jak coś postrzegamy. To fundamentalna kwestia. Jeśli powiem Wam na przykład, że rozważam, że jednym z największych sukcesów w mojej karierze było wicemistrzostwo Premier League z Manchesterem United, powiecie, że ten facet jest szalony, wygrał 25 tytułów, a mówi, że skończenie sezonu na drugiej pozycji było jednym z jego największych sukcesów w piłce – powiedział Mourinho w studiu BeIN Sports.

Wciąż to powtarzam, ponieważ ludzie nie wiedzą co się dzieje za kulisami i czasami my, po drugiej stronie kamer, analizujemy rzeczy z innej perspektywy. Dlatego też zgodziłem się tu być i zaakceptować nowy etap, gdzie przypuszczam, że prędko nie podejmę kolejnej pracy. Jestem tu też by lepiej zrozumieć futbol, jak wygląda to z drugiej strony kamery. To dla mnie bardzo interesujące – dodał Jose.

X