Image default
Wypowiedzi

Solskjaer po wygranej z Bournemouth

Menedżer United nie krył radości z dzisiejszego zwycięstwa, zachwalał Marcusa Rashforda oraz postawę całego zespołu.

O przebiegu spotkania: 

W pierwszej połowie ruszyliśmy na nich, jak na United przystało. Graliśmy w tempo, z zaangażowaniem, energią i agresją, odzyskiwaliśmy piłkę zaraz po jej stracie, tak jak sobie zakładaliśmy przed meczem. Wbiliśmy im 3 gole, odpowiedzieli nam, ale nasza reakcja na stratę bramki była jeszcze lepsza. Poradziliśmy sobie z tym meczem o wiele lepiej niż z ostatnim, przeciwko Huddersfield. Ogólnie uważam, że zagraliśmy dobrze, myślimy już o następnym spotkaniu z Newcastle.

 O mankamentach:

Cały czas nie możemy zachować czystego konta. Potrzebujemy jakiegoś meczu na zero. Dziś wyłączyliśmy się na sekundę i od razu nas pokarano. Swoją drogą, Brooks dograł wtedy świetną piłkę.

O Rashfordzie:

To zupełnie inny zawodnik, odkąd tutaj pracuję. Praca, jaką on wykonuje, jest niewiarygodna. Wszędzie jest go pełno, jest dynamiczny, świetny technicznie. Zresztą, akcja na 1:0 mówi sama za siebie. To, że ma potencjał widać od początku jego kariery, a teraz to po prostu pokazuje. To wkrótce będzie jeden z najlepszych napastników na świecie.

O Bailly’m:

Eric wie, że to był spóźniony faul, na czerwoną kartkę. Takie zagrania się zdarzają, Eric chciał jak najszybciej odzyskać piłkę i po prostu się przeliczył.

Podobne artykuły

Henderson: Dam radę wygrać rywalizację z De Geą!

Mateusz Motyka

Mills: James może być kluczowy dla United

Mateusz Motyka

Smalling: Już nie mogę się doczekać następnego sezonu

Mateusz Motyka