Wypowiedzi

Mourinho: Zapłaciliśmy za błędy


Jose Mourinho ocenił dzisiejszy występ swojej drużyny. Zdaniem Jose Mourinho nie było to złe spotkanie, ale zespół United popełnił błędy, które musiały się źle skończyć. Z drugiej strony obie ekipy podchodziły w inny sposób do dzisiejszej potyczki po spotkaniach Ligi Mistrzów.

– Myślę, że to nie był zły występ. To był występ, w którym popełniliśmy błędy i za nie zapłaciliśmy. Wszystkie trzy gole padły po naszych błędach. Gdy popełnia się błędy przeciwko takiej drużynie jak City, zostaje się ukaranym.

Mieliśmy dwa mecze wyjazdowe (z Juventusem i City), myślę, że to nie kwestia fizyczna, ale presja psychiczna. Myślę, że niektórzy chłopcy to czuli.

– Stracić pierwszego gola nie jest dobrze, a drugiego jeszcze gorzej. Trzeci gol zamyka wszystko.

– Wszyscy muszą się zgodzić. Jedną kwestią jest jechać na mecz z Juventusem i grać 90 minut przeciwko jednej z najlepszych drużyn Świata przez 90 minut. Inną jest pokonać u siebie 6-0 Szachtar i bycie zrelaksowanym. Przyjechaliśmy tu w innych warunkach.

– Nie mogliśmy tracić piłki w sposób, w który to robiliśmy. Tu nie chodzi o Davida De Geę, tu chodzi o sposób tracenia piłki – powiedział Mourinho.

X