Mecze Wypowiedzi

Mourinho: Nie powinienem tego robić


Jose Mourinho w pomeczowym wywiadzie po wygranej z Juventusem powiedział, że nie powinien się tak zachować, jednak był atakowany przez cały mecz i dał upust swoim emocjom.

– Nie powinienem tego robić. Byłem obrażany przez 90 minut. Przyjechałem tu wykonać swoją pracę i nic poza tym. Na koniec nie obraziłem nikogo, po prostu wykonałem taki gest, bo chciałem słyszeć ich głośniej. Prawdopodobnie nie powinienem tego robić, na chłodno tak mogę stwierdzić, ale atakując moją rodzinę, wliczając w to moją rodzinę z Interu, tak właśnie zareagowałem.

– Zagraliśmy fantastyczny mecz, na naszym najwyższym poziomie, nie mogliśmy tego zrobić lepiej. Przyjechaliśmy tu by grać jak drużyna z zespołem, który miał inny potencjał na każdym poziomie.

– Udało się nam wygrać, ponieważ zagraliśmy bardzo udany mecz i szukaliśmy wygranej do końca. Dążyliśmy do wygranej.

– Fellaini zmienił mecz. Nie mieliśmy go w pierwszym spotkaniu, Juventus wprowadził Barzagliego by nas skontrolować, lecz nagle staliśmy się bezpośredni i zdobyliśmy gole.

– Nie nastawialiśmy Maty na wykonywanie rzutów wolnych, ale by dośrodkowywał na Fellainiego, który zawsze dominuje w powietrzu.

– Punkt czy trzy nie zmieniały wiele dla Juventusu, ale trzy punkty dla nas robią wielką różnicę. Sądzę, że remis to byłby dobry wynik. 

Zachowanie Mourinho po meczu:

Jose 😂

Jose 😂

Gepostet von RedUnited.pl am Mittwoch, 7. November 2018

X