Image default
Mecze

Manchester United – Juventus: Oceny pomeczowe

Po dzisiejszym spotkaniu Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem United i Juventusem ciężko doszukiwać się pozytywów. Było jednak dwóch graczy, którzy zaprezentowali się dobrze dzisiejszego wieczoru. Poniżej nasze subiektywne oceny United w skali 1-10.

De Gea – zero szans przy straconym golu, kilka razy ratował zespół przed podwyższeniem wyniku. Ocena 8.

Young – dobrze radził sobie w pojedynkach z Ronaldo, kilka razy musiał ratować się faulem, rzadko pomagał kolegom w akcjach ofensywnych – ocena 5.

Lindelof – obok De Gei najjaśniejsza postać w naszym zespole. Zanotował kilka bardzo dobrych odbiorów, często przerywał akcje rywali, dobry występ Szweda – Ocena 7.

Smalling – nie udało mu się skutecznie interweniować w sytuacji, po której padł gol dla Juventusu. Nie popełnił poza tym większych błędów, ale ogólnie nie radził sobie z zawodnikami Juventusu – Ocena 4.

Shaw – Juventus często przeprowadzał akcje prawą stroną, na której ciężkie chwile przechodził Shaw. Nie był to pewny występ w obronie, brakowało go też w akcjach ofensywnych – Ocena 4.

Mata – w pierwszej połowie był zupełnie niewidoczny w ofensywie, można było odnieść wrażenie, że jego zadaniem było krycie indywidualne Pjanicia, w drugiej części próbował szarpać akcje, ale bez większego efektu. – Ocena 4.

Matic – dużo strat i spowalnianie gry. Serb w ostatnich tygodniach jest w bardzo kiepskiej formie, tak było i dziś – Ocena 2.

Pogba – Walczył w środku pola, mógł zdobyć bramkę wyrównującą. Nie stworzył dziś zbyt wielu sytuacji dla napastników, jednak zagrał akceptowalnie – Ocena 5.

Rashford – starał się walczyć z defensorami Juventusu, jednak najczęściej te pojedynki przegrywał. Ocena 3.

Lukaku – Kolejny mecz przespacerował. Nie widać śladu po Lukaku, jakiego znamy z angielskich boisk z poprzednich lat. Ocena 2.

Martial – Po dobrych meczach z Newcastle i Chelsea, przyszedł czas na słabszy występ. Mimo to Francuz walczył w ofensywie i często cofał się do głębokiej defensywy by wspierać na lewej stronie Luke Shawa. Ocena 5.

Podobne artykuły

WIDEO: ME U21 – Anglia – Francja 1-2. Henderson broni karnego, samobój Wan-Bissaki!

adi87a

WIDEO: Alexis Sanchez z golem i asystą w Copa America

adi87a

WIDEO z Treble Reunion: Manchester United – FC Bayern

adi87a