Image default
Wypowiedzi

Pereira: Jesteśmy United, nigdy się nie poddajemy

Andreas Pereira przekonuje, że United w dwóch ostatnich spotkaniach pokazał charakter i wolę walki oraz, że drużyna jest gotowa do wtorkowego starcia w Lidze Mistrzów, z Juventusem.

Na dwie ostatnie przerwy po pierwszych połowach, Czerwone Diabły schodziły przegrywając. Ostatecznie, w obu tych spotkaniach, udało się zaliczyć 4 punkty, a do pełnej puli zabrakło szczęścia i kilku sekund na Stamford Bridge. Mimo iż po tak pechowym remisie, nastroje w szatni mogą być mieszane, Andreas zapewnia, że dwa ostatnie wyniki, zbudowały drużynę.

– Pokazaliśmy, że potrafimy się odbić od dna, odmienić naszą grę, pozytywnie zareagować. Jesteśmy United, nigdy się nie poddajemy. Nie można postawić na nas krzyżyka, skreślić nas. My zawsze walczymy do końca i mam nadzieję, że takie nastawienie, przyniesie nam więcej zwycięstw w przyszłości – powiedział Pereria w wywiadzie dla Manutd.com.

– Spotkanie nie układało się po naszej myśli, źle weszliśmy w mecz. Jednak zrobiliśmy to, co powtarza nam trener. Nie straciliśmy wiary w nasze umiejętności i możliwości. My umiemy grać w piłkę. W drugiej połowie to pokazaliśmy. Powinniśmy to spotkanie wygrać. Szkoda tego pechowego gola w samej końcówce, ale widzę po chłopakach, że ten mecz ich zbudował, może to początek czegoś lepszego.

– Jesteśmy napompowani zarówno sportową złością, jak i pozytywną energią. Wszystko to zaprocentuje we wtorek i da nam przewagę nad Juventusem. Będziemy gotowi. Rywale mogą się spodziewać trudnej przeprawy.

Podobne artykuły

Henderson: Dam radę wygrać rywalizację z De Geą!

Mateusz Motyka

Mills: James może być kluczowy dla United

Mateusz Motyka

Smalling: Już nie mogę się doczekać następnego sezonu

Mateusz Motyka