Image default
Wypowiedzi

Pogba: Zawsze daję z siebie wszystko

Paul Pogba przekonuje, że zawsze daje z siebie wszystko, bo do tego zobowiązuje go koszulka United, a od niedawna, również opaska kapitana. 

W ostatnich miesiącach, pojawiło się sporo plotek transferowych, dotyczących Pogby. Zainteresowana jest FC Barcelona, mówiło się także o powrocie do Juventusu.  Jak podaje Sky Sports, “Duma Katalonii” oferowała 45 mln euro, Yerry Minę oraz Andre Gomesa, za pomocnika United. Czerwone Diabły odrzuciły tę ofertę.

Pogba wrócił do klubu, dopiero w ostatni poniedziałek, trenował z drużyną zaledwie kilka dni, a mimo to znalazł się w wyjściowej jedenastce na wczorajszy mecz z Leicester City, strzelił w nim bramkę, a do tego, został nowym kapitanem drużyny.

– Oczywiście, że jest to dla mnie powód do dumy, jestem szczęśliwy, że mogę być kapitanem w takim klubie jak Manchester United – powiedział Francuz, zapytany o nową rolę.

– Zawsze daję z siebie wszystko, dla tego klubu, dla drużyny i przede wszystkim dla naszych fantastycznych kibiców. Zawsze jestem dla tych, którzy we mnie wierzą – powiedział po meczu z Leicester, post z prawie identyczną wypowiedzią, opublikował na swoim Twitterze.

– Przyznaję, nie był to jakiś genialny występ w moim wykonaniu, ale liczą się 3 punkty, które udało się na zgarnąć. Zwycięstwo jest zawsze najważniejsze, to za nie dostaje się punkty i trofea. Paru naszych zawodników, w tym ja, ma za sobą tylko kilka dni treningów, wiedzieliśmy, że nie będziemy dziś u szczytu formy, ale mimo to zagraliśmy i wygraliśmy mecz. Bardzo nas to cieszy – powiedział zapytany o przebieg spotkania.

Zapytany, czy United jest w stanie wygrać Premier League, odpowiada:

– Za wcześnie na jakiekolwiek deklaracje czy stwierdzenia. Z takim składem jaki mamy, powinniśmy patrzeć w stronę szczytu tabeli. Jesteśmy United, zawsze gramy o mistrzostwo. Chodzi mi o to, że musimy pokazać naszą jakość na murawie, musimy grać dobrze, być skoncentrowani przez cały sezon i musimy czuć zaufanie i wiarę kibiców.

Podobne artykuły

Henderson: Dam radę wygrać rywalizację z De Geą!

Mateusz Motyka

Mills: James może być kluczowy dla United

Mateusz Motyka

Smalling: Już nie mogę się doczekać następnego sezonu

Mateusz Motyka