Image default
Wypowiedzi

Herrera: Jesteśmy w stanie wygrać Premier League

Ander Herrera, w wywiadzie udzielonym Sky Sports, przekonuje, że Manchester United będzie walczył o wygranie ligi oraz, że jest w stanie ten cel zrealizować.

Hiszpan dobrze prezentuje się w przedsezonowych sparingach, ostatnio zdobył bramkę w meczu z Realem Madryt, wygranym przez United 2:1.

– Ja chcę mówić tylko za siebie, o tym co ja widzę w szatni, jakie ja mam odczucia. Widzę, że trener jest pełen optymizmu, jest z nas zadowolony, widzi nasze zaangażowanie, wylany przez nas pot na treningach. To jaki on wydaje się na zewnątrz, to jak widzą go ludzie spoza klubu, to mnie nie interesuje – powiedział Herrera.

– W poprzednim sezonie byliśmy na 2 miejscu, mieliśmy tyle punktów, ile zazwyczaj starcza na wygranie mistrzostwa, dlatego uważam, że obecna drużyna jest bardzo dobra, jest w stanie walczyć o triumf w lidze i wierzę, że ten cel osiągnie.

Zapytany jeszcze o Jose Mourinho, którego ostatnie wypowiedzi narobiły odrobinę zamieszania w okół klubu, odpowiada:

– Jak mówiłem, trener jest z nas zadowolony. Wie, że ma świetną drużynę, która już w obecnym składzie może walczyć o najwyższe cele, a jeśli trener chce ją jeszcze wzmocnić to już sprawa między nim a klubem, ja skupiam się tylko na grze w piłkę.

Podobne artykuły

Henderson: Dam radę wygrać rywalizację z De Geą!

Mateusz Motyka

Mills: James może być kluczowy dla United

Mateusz Motyka

Smalling: Już nie mogę się doczekać następnego sezonu

Mateusz Motyka