Image default
Transfery

Agent: Anthony Martial chce odejść z Man Utd!

Anthony Martial zdecydował, że chce opuścić Manchester United – poinformował agent piłkarza, Philippe Lamboley.

Lamboley przekazał francuskiej prasie, że klub z Old Trafford nie chce by napastnik odchodził, ale nie znalazł z nim wspólnego języka w kwestii nowego kontraktu.

Po rozważeniu wszystkich możliwości i scenariuszy, Anthony chce odejść z Manchesteru United. Jest wiele scenariuszy. Teraz, jest zbyt wcześnie by o tym rozmawiać. Anthony wyjaśni to później.

– Manchester United chce przedłużyć kontrakt Anthony’ego i nie chce by ten odchodził, ale nie byliśmy w stanie osiągnąć porozumienia od kilku miesięcy.

Myślę, że gdy Manchester United, który jest najpotężniejszym klubem na Świecie, nie potrafi zakończyć negocjacji po 8 miesiącach, znaczy to, że nie uważają go za ważnego gracza w drużynie. To źródło tej decyzji. To decyzja bardzo przemyślana.

Aczkolwiek co jest oczywiste i bardzo ważne, musimy pamiętać, że wciąż ma on kontrakt z Manchesterem United i to klub ma ostatnie słowo, które my będziemy respektować, a Anthony wypełni swoje zobowiązanie wobec nich.

– Mimo to, nie mamy takiej samej wizji przyszłości Anthony’ego. Anthony jest rozczarowany, ponieważ w ciągu 3 sezonów zdążył pokazać swoją miłość do klubu i kibiców – powiedział Lamboley dla RMC Sport.

Podobne artykuły

The Telegraph: Inter liczy na rozwiązanie sprawy Alexisa do czwartku

adi87a

A Spor: Marcos Rojo bliski odejścia z Old Trafford

adi87a

Bild: Nietypowa nowa umowa Sancho w BVB

adi87a