Image default
Transfery

Fred: United jest mną bardzo mocno zainteresowane

Fred przekazał, że Manchester United prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy z jego agentami i Shakhtarem w sprawie transferu na Old Trafford.

Angielskie media zgodnie twierdzą, że Brazylijczyk ma być pierwszym letnim wzmocnieniem Czerwonych Diabłów, a z klubem prawdopodobnie pożegna się Marouane Fellaini. Sam piłkarz Shakhtara przerwał milczenie i potwierdził zainteresowanie United.

W styczniu prowadziliśmy poważne rozmowy transferowe, wówczas prawie dołączyłem do Man City. Tuż po tym, United podjęło rozmowy z Shakhtarem i moimi agentami. Dzisiaj jeśli się nie mylę United jest mną bardzo poważnie zainteresowane – powiedział Fred na konferencji prasowej w Rio De Janeiro.

Jestem głową na Mundialu, a moi agenci się tym zajmują. Chcę wykonać swoją  robotę na boisku, a sprawy pozaboiskowe zostawić Gilberto Silvie. Mój sztab chce dla mnie jak najlepiej. Kto wie, po Mundialu mogę dokonać najlepszego dla mnie wyboru – dodał.

W styczniu Manchester City złożył oficjalną ofertę w wysokości 50 milionów euro, mówi się, że United jest gotowe zapłacić klauzulę odstępnego piłkarza w wysokości 60 milionów euro, co miał też potwierdzić jeden z przedstawicieli ukraińskiego klubu.

 

Podobne artykuły

Sky Sports: West Ham gotów sprzedać Diopa

adi87a

Sky Sports: Druga oferta Man Utd za Wan-Bissakę odrzucona

adi87a

Sky Sports: Man Utd oczekuje pozostania Pogby

adi87a