Image default
Wypowiedzi

Mourinho po meczu z West Hamem

Trener Czerwonych Diabłów, przyznaje, że wicemistrzostwo nie cieszy go w pełni i przekonuje, że jego zespół, zaprezentował się dziś dobrze.

O zapewnieniu sobie wicemistrzostwa:

Jesteśmy drugim najlepszym zespołem w Premier League, po sezonie, w którym o podium, walczyło 6 zespołów, byliśmy lepsi od 4 z nich, cieszy mnie to, ale tylko połowicznie. Takiego klubu jak Manchester United, nie powinno cieszyć wicemistrzostwo, ale odkąd stało się jasne, że City już nikt nie dogoni, naszym obowiązkiem było zakończenie na 2 miejscu i tak zrobiliśmy.

O grze swojego zespołu w dzisiejszym meczu:

Nie zamierzam krytykować mojego zespołu, bo zagrał on dziś dobrze. W przerwie meczu z Brighton, przeczuwałem, że przegramy, a tutaj wiedziałem, że West Ham nie strzeli nam bramki. Byłem pozytywnie nastawiony przed meczem, podobnie jak drużyna. W okolicach 80 minuty, moi zawodnicy zdali sobie sprawę, że remis daje nam wicemistrzostwo i po prostu spokojnie “dowieźli” wynik do końca.

O incydencie z Pogbą i Noble’em:

Nie widziałem tego, nie wiem o co poszło, ale wydaję mi się, że nic wielkiego się tam nie wydarzyło, skoro sędzia nie pokazał czerwonej kartki.

O ostatnim meczu tego sezonu:

Oczywiście, młodsi piłkarze dostaną szansę, David De Gea będzie odpoczywał, Sergio Romero dostanie szansę w Premier League, i oprócz tego, Michael Carrick zagra od pierwszej minuty i będzie kapitanem, w końcu to jego ostatni mecz na Old Trafford. 

Podobne artykuły

Fred: Chcę już wybiec na murawę, stęskniłem się za futbolem

Mateusz Motyka

Henderson: Dam radę wygrać rywalizację z De Geą!

Mateusz Motyka

Mills: James może być kluczowy dla United

Mateusz Motyka