Image default
Wypowiedzi

Pogba: Jestem oceniany inaczej niż wszyscy

Paul Pogba jest zdania, że jest on oceniany w inny sposób niż ma to miejsce w przypadku reszty pomocników występujących w Premier League, lecz stara się odbierać to w pozytywny sposób.

Francuz rozegrał w obecnym sezonie 23 mecze w Premier League, podczas których zdobył 5 bramek i zaliczył 10 asyst, mimo to spotkał się on w trakcie bieżącej kampanii z dużą falą krytyki.

To całkiem zabawne, że nie jestem oceniany za zadania w drugiej linii, tylko za asysty i gole, taka jest prawda. Mogę rozegrać znakomity mecz, ale jeśli nie zdobędę gola, ani nie zaliczę asysty, to powiedzą “to normalne”, lub coś w tym stylu. Jeśli natomiast kto inny tak zagra, to już inna kwestia. Prawdopodobnie zostanie wówczas Piłkarzem Meczu – powiedział Pogba dla Sky Sports.

Myślę, że jestem oceniany inaczej, ale to dobrze. To pomaga mi w poprawianiu swojej gry, stawia to przede mną wyzwania i odbieram to w pozytywny sposób, a nie w zły. Staram się strzelać i zaliczać asysty, ale też chcę wykonywać swoje zadania w drugiej linii. Jeśli mogę pomóc drużynie w ataku i obronie oraz zrobić różnicę, zrobię to. Jeśli strzelę gola, lub zaliczę asystę, to nawet lepiej – dodał Francuz.

Podobne artykuły

Solskjaer podsumowuje mecz z Interem

adi87a

Konferencja prasowa Solskjaera przed meczem z Interem

adi87a

Solskjaer po meczu z Leeds United

adi87a