Image default
Wypowiedzi

Lukaku: W przyszłym sezonie, musimy wygrać Premier League

Romelu Lukaku przekonuje, że w przyszłym sezonie, United musi wygrać Premier League. Belg zapewnia, że obecny skład Czerwonych Diabłów, jest na tyle dobry, by tego dokonać.

Ekipa Jose Mourinho na pewno zakończy obecny sezon ligowy na lepszym miejscu, niż rok temu, kiedy to zajęła 6 miejsce. United jest bardzo bliski zapewnienia sobie wicemistrzostwa, jednak szanse na tytuł, stracił już dawno, derbowy rywal, ma aż 16 punktów przewagi i praktycznie cały rok liderował tabeli Premier League.

Menedżer Czerwonych Diabłów, w ostatnich dniach wyrażał obawę, że jeśli w City nie wydarzy się nic niezwykłego, to w przyszłym sezonie, znów zgarną tytuł. Jednak zdaniem Romelu Lukaku, walka o mistrzostwo jest jak najbardziej możliwa i obecny skład United jest w stanie wziąć w niej udział, jeśli uda się uniknąć takich potknięć, jak to z West Bromem.

– Wierzę, że obecny zespół, jest w stanie być najlepszy w Anglii, wygrać tytuł. Musimy być bardziej konsekwentni, unikać takich potknięć, jak z West Bromem, nie tracić koncentracji. Niektórzy mówią, że potrzebujemy wzmocnień, może trener uważa podobnie, ale moim zdaniem, obecna ekipa jest w stanie wygrać Premier League –  powiedział Lukaku.

– Gdybyśmy nie tracili punktów, w spotkaniach z takimi ekipami jak Newcastle, West Brom, Stoke czy Southampton, to teraz, między nami, a City, rozstrzygała by się sprawa mistrzostwa. Chcę wygrać ten tytuł, wszyscy chcemy, to jest nasz cel. W tym sezonie się nie udało, ale w przyszłym musimy to zrobić, nie możemy pozwolić na dominację City – kończy Belg.

Podobne artykuły

Fred: Chcę już wybiec na murawę, stęskniłem się za futbolem

Mateusz Motyka

Henderson: Dam radę wygrać rywalizację z De Geą!

Mateusz Motyka

Mills: James może być kluczowy dla United

Mateusz Motyka