Wypowiedzi

Lukaku i Smalling po meczu z Bournemouth


Czerwone Diabły pewnie pokonały Bournemouth i zdobyły kolejne już 3 punkty w tym sezonie, a oto co do powiedzenia, mieli strzelcy obu bramek dla United, Romelu Lukaku i Chris Smalling.

Kiedy wchodziłem na boisko, to wiedziałem, że będę miał na nim sporo miejsca. Bournemouth musiało zaatakować i trzeba przyznać, że potrafili groźnie skontrować. Jednak najlepszą kontrę, zrobiliśmy my. Dostałem kapitalną piłkę od Paula i zrobiłem to co było trzeba. To ważna wygrana, odskakujemy Liverpoolowi, myślę, że podbuduje nas również przed sobotnim półfinałem FA Cup – powiedział Lukaku.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że to co pokazaliśmy w meczu z West Bromem, było żałosne. Musieliśmy się dziś poprawić, zrehabilitować za ten występ i myślę, że dziś zagraliśmy o wiele lepiej i zasłużenie wygraliśmy. Cieszę się, że strzeliłem bramkę, ostatnio mam dobrą serię, ale najważniejsze, są 3 punkty i chociaż lekkie zmazanie plamy po West Bromwich. Teraz jednak najważniejsze jest FA Cup. To ostatnie trofeum, na jakie mamy szanse. Jest naszym celem numer jeden i ta dzisiejsza wygrana, bardzo nam pomoże przed sobotnim półfinałem z Tottenhamem – dodaje Smalling.

BĄDŹ AKTYWNY I WYGRAJ ORYGINALNĄ KOSZULKĘ MAN UTD - Dowiedz się więcej

X